Zeybek Ekibi Kiralama

Ege Yöresi Zeybek Ekibi Kiralama Fiyatları

Zeybek Ekibi Kiralama – Ege Yöresinin Halk oyunlarından olan ve her zaman ilgiyle izlenen egenin kültürünü ve duygularını yansıtan seyir zevki yüksek olan yöresel halk oyunlarımızdan biridir. Geçmişten günümüze ulaşan bir mirastır. Geçmişte Atatürk’ün de severek oynadığı oyunlardandır. Daha çok ege ve batı bölgelerimizde oynanmaktadır. Ege Harmandalı, Efeler Ve Zeybek halkı koruya cesur bir adamı temsil eder.

Zeybek Ekibi Kiralama

Ege Bölgesi Halk Oyunu Zeybek Ekibi Gösterisi

İstanbul halk oyunları grubu olarak yıllardır yöresel halk danslarını gelecek nesillere aktarmak için çok çalışıyoruz. En çok tercih edilen oyunların başında gelen zeybek ekibi gösterisini sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Ülkemizde oynanan tüm yöre oyunları başarılı ve tecrübeli halk oyunları dansçılarımız tarafından başarılı bir şekilde sahnelenmeye devam ediyor.

Zeybek Ekibi Kiralama Fiyatlarımızı Öğrenin

Yanlışlıklara, haksızlıklara, zulüm ve baskılara başkaldırının adıdır Zeybek. Zeybekler, mertlikleri ve halktan yana tavırları ile geçmişten günümüze her zaman için bir halk kahramanı olmayı başarmışlardır. Zeybeklerin kendilerini ifade etmek için ortaya çıkardıkları bir halk dansı olan Zeybek oyunları, aynı kendileri gibi bir yiğitlik ve bir delikanlılık timsali oyunlardır.

Zeybek Ekibi Gösteri Organizasyonu

Ağırbaşlı ve ciddi bir duruş ile oynanan Zeybek oyunları günümüzde oldukça sevilmekte ve ilgiyle takip edilmektedir. Organizasyon sektörünün taleplerine karşılık firmamız tarafından da Zeybek ekibi kiralama hizmeti profesyonel ekipler ile sunulmaktadır.

Orijinal zeybek oyunlarında, Zeybek oynayanlar farklı farklı isimlere sahiptirler. Tek kişilik zeybek oynayan baştaki kişiye Efe, Efe’nin emrinde olup kol beyi vazifesi yapan ve ona nazaran daha hızlı oyunlar oynayan oyuncuya Zeybek, diğer oyunculara ise Kızan denmektedir.

Zeybek Ekibi Halk Oyunu Gösterileri Devam Ediyor

Zeybek oyunları hem açık hava hem de kapalı mekânlarda yapılan organizasyonlarda rahatlıkla oynanabilmekte ve davetlilerin büyük ilgisini çekmektedir. Zeybek oyunlarında saz ekibi olarak genellikle darbuka, bağlama, düdük, kaval ve kaşık kullanılabilmektedir.

Firmamız tarafından sunulan Zeybek ekibi kiralama hizmeti dâhilinde, profesyonel ekiplerimiz yerel ve otantik kıyafetleri ile faaliyetlerinize katılım sağlamaktadırlar. Bunun yanında saz ekipleri de ayarlanabilmekte ve orijinal bir Zeybek gösterisi yapılmaktadır.

Zeybek Ekibi Gösterisi Fiyatları İçin Bizi Arayın Bilgi Alın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir