Halay Ekibi Kiralama

Halay Ekibi Kiralama, Doğu yöresinin tüm oyunlarını ekiplerimiz en mükemmel şekilde sizler için sunuyor. Halay ekipleri sizlere sunum yaparken sizleri de halk oyunlarının içine almaktadır. Otantik ve yöresel kıyafetlerle oyunlarımızı oynarken bir taraftan yöresel çalgılar ve enstrümanlarımızdan olan davul zurna ekibimizin coşkulu müzikleri ile sizlere unutulmaz anlar yaşatıyoruz.

Halay ekiplerimiz uzman ve profesyonel ekiplerdir. Yıllarını halk oyunlarına vermiş folklor hocaları ve oyuncularımız ile en özel oyunları sergiliyoruz.

Doğu Yöresi Halk Oyunları Fiyatları

Halay ekibi kiralama fiyatlarımızı öğrenerek sizlerde düğün organizasyonu, nişan organizasyonu ve sünnet organizasyonlarınıza ekiplerimizi çağırabilirsiniz. İster 4 kişi, ister 10 kişilik ekipler halinde sizlere hizmet sunuyoruz. Yıllardır birbirinden güzel Anadolu motiflerini taşıyan ve doğu bölgenin en gösterişli oyunlarını oynuyoruz. İddialıyız! biz bu işi çok iyi yapıyoruz.

Halay Ekibi Gösterileri İçin Bize Ulaşın

Bütün düğünlerde ve özel günlerde, düğüne katılanların oynamayı en çok sevdikleri oyunların başında gelen halay, genel itibarıyla serçe parmakları tutularak, ağzı açık bir çember oluşturulmasıyla oynanan çok yaygın bir halk oyunudur.

Ülkemizde özellikle Doğu Anadolu Bölgesi, Güneydoğu Anadolu Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi ile Akdeniz Bölgesi’nin Çukurova yöresinde sıklıkla oynanan ve oynandığı yerlere göre farklılıklar gösteren çok eski bir kültürdür. Halaylar her yöreye göre farklı türlerde olduğu gibi, halay ekiplerinin kıyafetleri de bulundukları görenlere göre oldukça farklılık göstermektedir.

Kiralık Halay Ekibi Fiyatları Ne Kadar?

Firmamız, bünyesindeki yetenekli ve profesyonel halkoyunu ekipleriyle, dilediğiniz yöreye ait halay ekibi kiralama hizmetini ayaklarınıza kadar getirmektedir. Firmamız, sahip olduğu farklı sayı ve niteliklerdeki halay ekiplerini yöre isteğinize göre organize ederken faaliyetlere göndermektedir.

Bu nedenle de sipariş verilirken, hangi yöreye ait halay ekibi kiralama yapılmak istendiği detaylı bir şekilde aktarılmalıdır. Siparişiniz doğrultusunda, yöreye ait oyunlar ve halaylar planlanacak olup, bununla birlikte halay ekiplerinin otantik kıyafetleri de hazırlanacak ve etkinliklerinize güzel bir şekilde katılım sağlayarak sizleri coşturmaları sağlanacaktır.

Düğünlerinize ve organizasyonlarınıza, farklı bir hava katılmasını ve profesyonel halay ekipleri ile  tüm davetlilerinizin coşmasını ve gönüllerince eğlenmelerini istiyorsanız, gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

İstanbul’da Halk Oyunları Grubu Organizasyonları

Uzun yıllardır organizasyon sektöründe olup, müşteri memnuniyetini öncelik olarak gören firmamız vasıtasıyla halay ekibi kiralama yaptığınız takdirde, dilediğiniz yöreye ait oyunlar yine o yörenin otantik kıyafetleri ile sunulacak olup, istediğiniz sürece sahnede kalmaları sağlanabilecektir.

Doğu Yöresi Halk Oyunu Gösterisi Halay Ekibi

Sizler de uygun fiyat garantisi ve %100 memnun kalacağınız halay grubu kiralama yapmak istiyorsanız lütfen bizi arayınız. İşinin ehli profesyonel halay ekiplerimizce düğünlerinize ayrı bir hava katılacak, unutulmayacak seviyede coşkulu bir faaliyet olması sağlanacaktır.

Halay Ekibi Kiralama Fiyatları Ve Rezervasyon İçin Bizden Bilgi Almak İstiyorsanız Arayın. 

0532 692 98 48