Halk Oyunları Gösterileri

Halk Oyunları Gösterileri

Yöresel Halk Dansları İçin Detaylı Bilgi Alın

Halk Oyunları Grubu Gösterileri, Duyguların Ve Düşüncelerin Oyunlarla Anlatılmasıdır. Yurdumuzun Ve Anadolu’nun Değişik Bölgelerinde Birbirinden Farklı Kültürleri en güzel şekilde yansıtan folklorik halk danslarını sizlere ulaştırıyoruz. birbirinden değişik bölgelerimizin ruhunu oyunlarda sizlere yaşatıyoruz.

İstanbul Halk Oyunu Kiralama Fiyatları Çok Hesaplı

Bazen hüzünlü, bazen coşkulu, bazen eğlenceli oyunlar sergiliyoruz. Halk oyunları ile yapılan organizasyonlar son derece eğlenceli ve görsel şölen gibi geçiyor. Birde işi bilen ve tecrübeli isimler tarafında Halk Dansları icra ediliyorsa Muhteşem Bir Program Ortaya Çıkar. 5 Kişilik Folklor Ekibi Fiyatlarımız 5.000 TL’den Başlamaktadır.

Folklor Ekibi Gösterileri Hangileridir?

Yöresel halk oyunları ekiplerimiz tarafından icra edilmektedir. Yöresel müzikler ve kostümler yine firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Halk dansları ekiplerimiz bu işi en ince ayrıntısına kadar tarafımızdan organize edilmektedirler. Karadeniz Bölgesinden Horon Ekipleri, Ege Bölgesinden Zeybek Harmandalı Gösterileri, Doğu Bölgelerinde Halay Ekibi Oyunları, Trakya Bölgesinden Roman Halk Dansları Gösterileri Sunuyoruz.

Halk Oyunu Grubu Kiralama Fiyatları İçin Arayın.

İstanbul Halk Oyunları Ekibi Olarak Ülkemizin En Güzel gösterilerini sizler için sunmaya devam ediyoruz. Halk oyunu programları doğudan batıya, güneyden kuzeye kadar her bölgenin oyunlarını oynuyoruz. En Sevilen En Canlı Folklorik Danslar Her Kesimden İnsanın Beğenisi Kazanıyor. Aslına Uygun Yöresel Kıyafetler eşliğinde muhteşem gösterileri çok beğeneceksiniz.

Etkinliklerde Halk Oyunu Kiralamak İçin bize Ulaşın

Trakya roman halk dansları, Karadeniz horon ekibi gösterileri, Kafkas ekibi kiralama hizmeti, Ege bölgesi zeybek ekibi, Harmandalı ve efelerle sizlere hizmet veriyoruz. Ayrıca Doğu ve güneydoğu da halay ekipleri olarak sizlerleyiz. İç Anadolu kaşık ve misket halk oyunu gösterisi sunuyoruz.

İstanbul Halk Oyunları Gösteri Fiyatları

Halk Oyunları Gösteri Organizasyonlarında Ekiplerimizle Anadolu Motiflerini Yaşatmaya Çalışıyoruz. Sizlerde Özel Günlerinizi; Davet Düğün Organizasyonları, Nişan Organizasyonları, Sünnet Düğünü, Okul Programları, Kına Gecesi, Resmi Bayramlar, Özel Etkinlikler Ve Açılış Organizasyonlarında Halk Oyunları Grubumuzu Tercih Edebilirsiniz.

Halk Oyunları Gösterileri Grubu Kiralama Fiyatları Ve Folklor Ekibi Kiralama İçin Bizi Arayın Bilgi Alın. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir