Folklor Ekibi Kiralama

Folklor Ekibi Kiralama ve İstanbul Halk Oyunları grubu Olarak 7 Bölgeden 7 farklı oyun oynayarak muhteşem halk dansları yapıyoruz. Ülkemizin her bölgesinin farklı kültürleri ve farklı halk oyunları vardır. Bizler folklor ekipleri olarak kaliteli ve tecrübeli ekiplerimizle sizlere en özel programları sunuyoruz. 20 yıla yakın folklorik dansları yapmaya Devam ediyoruz. Folklor Gösterileri Ortalama 30 Dakika Sürmektedir.

Folklor Ekibi Kiralama Fiyatları

Halk Oyunları gösterilerini düğün organizasyonlarında, sünnet organizasyonu, nişan merasimlerinde sizlere gösteri ve oyunlar sunuyoruz. Ayrıca kına gecesi organizasyonlarında bayan halk oyunu grupları ile programlar yapıyoruz. Horon ekibi, halay ekibi, zeybek ve efeler, Kafkas ekibi Halk Dansları kiralama hizmeti için bizden destek alın. Folklor Ekibi Fiyatları 5.000 TL’den Başlamaktadır.

İstanbul Halk Oyunları Gösteri Grupları

Düğünleriniz için halk oyunu grubumuz arıyorsunuz? Sünnet organizasyonlarınıza renk mi katmak istiyorsunuz. Açılış organizasyonlarınıza coşku mu katmak istiyorsunuz? Yapmanız gereken İstanbul halk oyunları grubunu aramak. Tecrübeli ekiplerimizi arayarak fiyatlarımız ve ücretlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Size bir telefon kadar yakınız. İsteyin biz tüm mekan ve organizasyonlara gelelim. Folklor gösterileri tüm ekiplerimizle devam ediyor.

Folklor Ekiplerimizin Oynadığı Yöresel Halk Oyunları

Hora Bölgesi; Trakya Roman Halk Oyunları. Zeybek Bölgesi; Ege, Güney Marmara, İç batı Anadolu Efeler, Harmandalı. Teke Bölgesi; Göller Yöresi, Batı Akdeniz. Kaşık Oyunları – Karşılama Bölgesi; Konya Bölümü, Batı Karadeniz, Güney Marmara, Doğu Akdeniz. Horon Bölgesi; Orta Ve Doğu Karadeniz. Halay Bölgesi; Doğu ve Güneydoğu Bölgeleri, İç Anadolu Bar Bölgesi; Kuzeydoğu Anadolu. Kafkas Bölgesi; Kafkas Halk Dansları.

En Sevilen En Beğenilen Folklor Gösterileri Sizleri Bekliyor

Horon Ekibi Gösterileri ile Karadeniz Bölgesinin en güzel ve coşkulu oyunlarını sizler için sahneliyoruz. Horon, Karadeniz bölge insanın heyecan ve hareketliliğini ortaya koyan oyunlardır. Horon ekibi kiralamak için bizi rahatlıkla arayabilir ve profesyonel dansçılarımızın oyunlarını izleyin ve izlettirin. Doğu Bölgemizin En Sevilen Halay Ekibi Gösterilerini Sunarken Davetlileri de Oyunlarımıza Dahil ediyoruz.

İstanbul’da Halk Oyunları Gruplarımızın Fiyatları Hakkında Bilgi Almak İçin Arayın. 0532 692 98 48