Düğünlerde Halk Oyunları Gösterisi

Düğünlerde Halk Oyunları Gösterisi

Düğün Organizasyonunda Halk Oyunları Grubu

Düğünlerde Halk Oyunları Gösterisi ve nişan organizasyonlarında İstanbul halk oyunları grubu olarak sahne almaya devam ediyoruz. Wow otel Yeşilköy’de yaptığımız düğün organizasyonunda halk oyunları grubumuzla 7 bölgeden 7 oyun formatında; Kafkas ekibi gösterileri, roman oyunları, çayda çıra, zeybek ekibi kiralama, horon grubu ve kaşık oyunları ile gelen seçkin misafirlere unutulmaz anlar ve görsel bir şölen yaşattık. Bizi tercih eden düğün sahibi sanayici Cemil Bey’e teşekkür ediyoruz.

Düğünlerde Halk Oyunları Gösterisi Yapıyoruz

İstanbul halk oyunları olarak tüm yöreler ve halk dansları ekiplerimiz tarafından sergilenmeye devam ediyor. Halk oyunları gösterisi uzman ve profesyonel ekipler tarafından yapıldığında görsel bir şölen ve bir şova dönüşür, gelen misafirler yerlerinde oturamazlar. Yıllardır Organizasyon ve etkinliklerde yer alan oyun ekiplerimiz katıldıkları tüm programlarda kendilerini ispatlamışlardır. En Şık Folklorik kıyafetler ve tecrübeli oyuncularımız gelen misafirlere kalitemizi far ettirmektedirler.

İstanbul’da Tüm Salonlarda Folklor Ekibi Gösterileri Yapıyoruz

İstanbul halk oyunları ekibi olarak kendi sunduğumuz gösteri bittikten sonra isteyen misafirleri de sahneye davet ederek onlarla oyunlar oynuyoruz. Folklor ekibi gösterilerimiz İstanbul’un tüm ilçeleri ve çevre illerde devam ediyor. Yöresel halk oyunları Anadolu kültürünün vazgeçilmez eğlence enstrümanları olarak yüz yıllardır her düğünde ve sünnette kullanılmaktadır.

Gelin Almada Halk Oyunları Grubu

Organizasyon ve programlara renk katan halk oyunlarımız sizlere ve dostlarına güzellik katacaktır. Folklor Oyunlarımızı otantik ve yöresel kostümlerle sizlere sunulmaktadır. Ayrıca oyunlarımız davul zurna ekibi ile veya kemençe ekibi ile sizlere sunum yapmaktayız. Tecrübe ve kalitenin adresi olan İstanbul halk oyunları grubu ile sizlere eğlenceli programları yapıyoruz. Son Yıllarda Gelin Alma Merasimlerinde Davul Zurna Ekibi ile birlikte halk oyunları ekiplerimiz ile gelin çıkarmada oyunlarımızı sergiliyoruz.

İstanbul Halk dansları ve Yöresel folklor ekibi gösterileri için bize ulaşabilirsiniz. 0532 692 98 48

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir