Roman Halk Oyunları Ekibi

Roman Halk Dansları Gösterisi– Yerleştikleri tüm yerlerde, hep dışlanan ve gördükleri onca baskılara ve olumsuz şartlara rağmen bile eğlenmekten, gülmekten ve neşeli müzikleri ve darbukaları ile dans etmekten geri durmayan Romanlar tarafından korunarak gelen köklü bir folklordur Roman Halk Oyunları.

Romanlar, bu kültürlerini nesilden nesile aktarmışlar ve ülkemizde de içimiz kıpır kıpır eden müzikleri ve enfes figürleri ile en çok sevilen dans türlerinden biri halini almıştır. Kuşaktan kuşağa geçen dans ve müzik birikimi bu halkın en belirgin özelliği olmuştur.

İstanbul’da Roman Halk Dansları Gösterisi Yapıyor

Roman Ekibi genel itibarıyla köklerini korusa da,  romanların yaşadığı ülkelerin yerel danslarından da etkilenerek bir harman halinde oynanmaktadır. Bu nedenle ülkemizin geleneksel ve oryantal dansları ile de bazı açılardan benzerlikler göstermektedir. İşini Bilen Tecrübeli Ve yıllardır bu işe gönül vermiş kişilerdir.

Roman ezgisi duyulduğunda kimse oynamadan duramaz ve insanın kanını kaynatır. Bu nedenlerle de Roman Halk Oyunları ekibi oynayan ekipler ile anlaşarak katılımlarını temin etmek, tüm eğlencelerde etkinliklerde, açılışlarda davetlileri coşturmak için en kolay yöntem olmaktadır.

Roman Ekibi Oyunları Fiyatları Ne Kadar?

Bu kapsamda İstanbul ve tüm ilçelerinde uzun yıllardır Roman Halk Oyunları ekiplerimiz ile tüm etkinlikleri şenlendirmekte, katılan misafirlerin kanını kaynatacak kıpır kıpır dans gösterileri sunmaktayız. İyi bir Roman Dansçısının iki ay gibi uzun bir sürede yetiştiğini bilen firmamız, tüm ekibini uzun süreli dans eğitimleri ile eğitmekte, ve profesyonel hale getirmektedir. Minimum 5 kişiden oluşan ekiplerimizin fiyatları 5000 TL’den Başlamaktadır.

Gelen roman Ekibi kiralama talepleri karşısında, etkinliğin olacağı yere tam zamanında yöresel Roman kıyafetleri ve orijinal yöresel saz ve çalgılarla gitmekteyiz. Sizin bizi aramanız ve faaliyetin niteliğini belirtmeniz yeterlidir. Sizin bütçenize en uygun ekip, en uygun fiyat ve koşullarla hizmetinize sunulacaktır. Roman Halk Oyunları, profesyonel bir ekip işidir. Yılların getirdiği tecrübesi ile işinin uzmanı firmamız, kurumsal yönü ile sizi de memnun edecektir.

Trakya Yöresi Roman Halk Dansları Ekibi Kiralamak İçin Bize Ulaşın.
0532 692 98 48