Kafkas Ekibi Kiralama Servisimizi Arayarak Bilgi Alabilirsiniz. Firmamız tarafından profesyonel Kafkas dansçıları vasıtası ile bütün tören ve organizasyonlarınız için etkinlikle sağlanmaktadır. İstanbul Halk Oyunu Firmamız, bütçenizi zorlamamak adına, Kafkas ekibi sayısını sizin talebiniz doğrultusunda belirlemektedir.

Kafkas Ekibi Kiralama

Kafkas Halk Dansları İstanbul’un Her Noktasında

Dilerseniz en az dört ya da en fazla yirmi kişiden oluşabilecek olan Kafkas halk ekiplerimiz, sahnede kaldıkları süre boyunca izleyenlere güzel bir seyir zevki sunacaklardır. Sizler de, zarif ve kibar bayan Kafkas dansçılarımız ile atik, cesur ve gözü pek tavırlar içerisindeki erkek Kafkas dansçılarımızı organizasyonlarınızda görmek isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz.

Kafkas Yöresel Halk Oyunları Gösterileri

Uygun fiyat garantisi İle tam müşteri memnuniyeti sağlayacağımızı taahhüt ettiğimiz Kafkas ekibi halk oyunları, İstanbul’un ve İstanbul’un her yerine dilediğiniz sayıda gönderilebilmektedir. Kurumsal organizasyon firmamız vasıtasıyla karşılaşacağınız profesyonel ekip, bütün organizasyonlarınız için en üst seviyede memnuniyet garantisi demektir.

Kafkas Ekibi Kiralama Fiyatlarımızı Öğrenebilirsiniz

Kafkas halk oyunları gösterileri İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde en seçkin mekan ve salonlarında halkımız için sahneleniyor coşku ve heyecanın eksik olmadığı gösterilerimiz de insanlar adeta büyüleniyor. Düğünlerden sünnet düğünlerini nişanlarda kına gecelerine açılış organizasyonlarından özel etkinlik ve davetlere kadar birçok yerde bizi arayıp rezervasyon yaptıran tüm müşterilerimizin isteklerine yer veriyoruz.

İstanbul’da en Seçkin Salonlarda En Muhteşem Kafkas Halk Oyunları Sizleri Bekliyor

Tecrübeli kaliteli ve aslına uygun bir şekilde gerçekleştirdiğimiz bu gösteri ve oyunları siz de çok beğeneceksiniz ve memnun kalacaksınız. Yıllardır en mutlu ve özel davetlerde yaptığımız gösteriler halkımız tarafından çok beğenildi. Bizi ilgiyle ve heyecanla izleyen tüm müşterilerimize ve davetlilere çok teşekkür ederiz.

Kafkas Halk Oyunları için Rezervasyon Yaptırın

İstanbul Halk Oyunları Ekibi Olarak Merkezimiz Eyüp Topçulardadır. İstanbul Avrupa Yakası başta olmak üzere tüm İstanbul’un iki yakasında da hizmet vermekteyiz. İstediğiniz tüm oyunlar Ve gösteriler ekiplerimiz tarafından en iyi şekilde icra edilmektedir. Rezervasyon ve bilgi için şirketimiz ile irtibatta olun.

Kafkas Yöresi Halk Oyunları Gösterileri Uzman Ekiplerimiz tarafından Sizlere Sunuluyor.
0532 692 98 48